Ankara Ücretli Konser Etkinlikleri

Ankara Ücretli Konser Etkinlikleri

Ankaralı müzikseverler 2023 yılının sonuna yaklaştığımız sonbahar aylarında düzenlenecek Ankara ücretli konser etkinliklerini merak ediyor. Peki bilet alarak gidebileceğiniz ücretli konser etkinlikleri hangi tarihte, nerede düzenleniyor? İşte Ankara ücretli konser etkinlikleri…

Ankara Ücretli Konserler

1. Film On The Stage Konseri

Film müziklerinin, dansın, ışığın ve sahne plastiklerinin usta ellerde olduğu bir performans Film On The Stage’i kaçırmayın. Ankara’daki en iyi ücretli konser etkinliklerinden biri olan bu güzel gösteriye bilet alın.

Yer: TED Ankara Koleji Sahne Sanatları ve Gösteri Merkezi

Tarih: 13 Ekim 2023, 20:00

Bilet: Passo

2. Jay Jay Johanson Konseri

Jay Jay Johanson 20 Ekim’de Ankara Milyon Performance Hall sahnesinde. Ankara ücretli konser etkinlikleri arasında bir yıldız gibi parlıyor, kaçırmayın deriz.

Yer: Milyon Performance Hall

Tarih: 20 Ekim 2023, 22:00

Bilet: Passo

3. David Garrett Konseri

Müziğin dahi çocuğu, dünyanın en ünlü keman virtüözlerinden David Garrett, yeni albüm turnesi “ICONIC TOUR 2023” kapsamında Bayhan Müzik organizasyonuyla Türkiye konserleri için bu kez Ankara’da. Ankara’da bilet alarak gidebileceğiniz en iyi konser etkinliklerinden biri 21 Ekim 2023’te sizinle.

Yer: Bilkent Odeon

Tarih: 21 Ekim 2023, 21:00

Bilet: Passo

4. Mor ve Ötesi Konseri

İşte rock müzik severlerin kült gruplarından biri: Mor ve Ötesi. Son albümleriyle müzik severlerin kalbinde kurdukları tahtın yerini sağlamlaştıran grup, sevilen şarkılarıyla Ankara’yı sallayacak. Ankara’da biletle gidebileceğiniz en güzel rock konserlerinden biri olarak ön plana çıkan Mor ve Ötesi konserini kaçırmamalısınız.

ankara konser takvimi, ankara etkinlik takvimi 2023, ankara etkinlik takvimi ekim 2023

Yer: Armada AVM Açıkhava

Tarih: 21 Ekim 2023, 21:00

Bilet: Passo

5. Edis Konseri

Pop müziğin yükselen yıldızı Edis, Ankara konseri ile biletli etklinlik arayanlar için bulunmaz bir fırsat sunuyor. Siz de Edis’in sevilen şarkılarını dinlemek istiyorsanız bu konseri kaçırmayın.

Yer: Congresium Ankara

Tarih: 21 Ekim 2023, 21:30

Bilet: Biletix

6. Dolu Kadehi Ters Tut Konseri

Dolu Kadehi Ters Tut grubu da müzik severlerin merakla beklediği konserlerden birine imza atacak. 21 Ekim’de Armada’da sahne alacak olan grup, Ankara’da biletli etkinlik arayanların değerlendirebilecekleri bir fırsat!

Yer: Armada AVM Açıkhava

Tarih: 22 Ekim 2023, 21:00

Bilet: Passo

7. Sedef Sebuktekin Konseri

Alternatif müziği ve sesinin rengindeki büyüleyici zehirle Ankaralı müzik severlerin merakla beklediği sanatçılardan biri de Sedef Sebuktekin. Sedef Sebuktekin konseri Ankaralıların bilet alarak gidebilecekleri ücretli etkinlikler arasında en iyilerden biri. Sedef Sebuktekin’in bu muhteşem konseri IF Performance Hall’de ve 24 Ekim tarihinde.

sedef sebuktekin konseri, ankara ücretli konserler, ankara biletli konserler, ankara ücretli konser, ankara biletli konser
Sedef Sebuktekin

Yer: IF Perfomace Hall

Tarih: 24 Ekim 2023, 20:00

Bilet: Passo

8. Feridun Düzağaç Konseri

Hüzünlü müziğini yıllardır kulaklarımızın pasını silecek tınılarla bizlere sunan Feridun Düzağaç, Ankara konseri ile Ankaralılara hem efkârlı hem de eğlenceli bir gece yaşatmaya geliyor. Ankara ücretli konser etkinliklerinden en hüzünlüsünü değerlendirmek istiyorsanız Feridun Düzağaç konserini kaçırmayın.

Yer: 6:45 KK Ankara

Tarih: 25 Ekim 2023, 22:00

Bilet: BiletixBir yorum yazın

%d